KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16283081
nr 1628 3081
Aristodemo Baigler
(f. 1928), Italien
Oljemålning, Barn med hund. Signerad. Olja på duk, 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 96x76 cm
Aristodemo Baigler, italiensk bildkonstnär född 1928.
måndag 17 juni 2024
kl 19:55:47
Aristodemo Baigler
Läs mer om Aristodemo Baigler