KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16283081

nr 1628 3081

Aristodemo Baigler

(f. 1928), Italien

Oljemålning, Barn med hund. Signerad. Olja på duk, 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 96x76 cm

Aristodemo Baigler, italiensk bildkonstnär född 1928.

måndag 17 juni 2024
kl 19:55:47

Aristodemo Baigler

Läs mer om Aristodemo Baigler